Перейти до вмісту. | Перейти до навіґації

Особистий інструментарій

Навіґація

Архіоптерікс

створив(ла) Роман Козловський опубліковано Лют 12, 2012 22:25, Востаннє змінено: Тра 10, 2013 11:18
Вчені еволюціоністи стверджують, що птахи походять від динозаврів. Доказом ніби то є Архіоптерікс.
Спирались на те, що в архіоптерікс  немає стернума (грудинной кістки) . Саме до стернуму кріпляться м'язи, необхідні птахам для польоту. У сучасних птахів, незалежно від того, чи вміють вони літати чи ні, і навіть у тварин, що відносяться до сімейства ссавців, наприклад, летючих мишей, є ця грудна кістка.Спирались на те, що в архіоптерікс немає стернума (грудинной кістки) . Саме до стернуму кріпляться м'язи, необхідні птахам для польоту. У сучасних птахів, незалежно від того, чи вміють вони літати чи ні, і навіть у тварин, що відносяться до сімейства ссавців, наприклад, летючих мишей, є ця грудна кістка.

Проте знайдений в 1992 році сьомий викопний останок археоптерікса вразив еволюціоністів, тому що у цього останки була виявлена ​​добре збереглася грудина кістка (стернум), існування якої заперечувалося. У журналі "Nature" ця нова знахідка описувалася так:
Проте знайдений в 1992 році сьомий викопний останок археоптерікса вразив еволюціоністів, тому що у цього останки була виявлена добре збереглася грудина кістка (стернум), існування якої заперечувалося. У журналі "Nature" ця нова знахідка описувалася так:

"Останній, сьомий екземпляр викопних рештків археоптерикса довів наявність прямокутної грудини (стернума), існування якого було піддано сумнівам, але не було доведено. Здатність до польоту на великі відстані до цих пір залишається спірним питанням, але наявність цієї кістки говорить про сильні м'язи, що здатні забезпечити політ. Ця знахідка повністю зруйнувала образ "напів птаха", тобто археоптерикса, як птаха, що не здатний літати."

Крім того, на крилах археоптерикса були кігті. 
Гоацин

Однак в  птахів Турако і Гоацин – теж є зараз кігті на крилах. Також в 1995 році в Китаї було знайдено Конфуціосорніс (сама рання із знайдених птахів, що мають клюв) який не має зубів, на крилах мав  кігті, а піря такі самі як у всіх птахів. За даними вчених він існував в той же період що і архіоптерікс. Таким чином Архіоптерікс не може бути перехідною формою.

Турако