Перейти до вмісту. | Перейти до навіґації

Особистий інструментарій

Навіґація

Ви знаходитеся тут: Головна / Проекти / Спростування Теорії Еволюції / Статті / Експеримент Урі-Міллера

Експеримент Урі-Міллера

створив(ла) Роман Козловський опубліковано Тра 10, 2013 11:24, Востаннє змінено: Тра 10, 2013 11:24

Всесвіт = 250 млрд галактик, в середньому по 300 млрд зірок кожна.

Був час коли вважалось що живі істоти можуть зявитись із неживих (так на мясі можуть появитись хробаки, або з болота- жаби). Безглуздість цієї ідеї була доказана Луі Пастером.

Один з перших дарвіністів Опарін сказав, що походження першої клітини є самою темною плямою в теорії еволюції.

Доказували, що амінокислоти появились в первісному бульйоні, які є будівельними матеріалами білка.

Використовував такі гази і прошивав їх електричними розрядами.

Аміак

Метан

Водень

Водяний пар

З 20 амінокислот необхідних для білка утворились 3.

1970 році було встановлено що первинна атмосфера складалась

Азота,

Двоокису водну

Водяної пари,

Не ті початкові речовини

Метан і аміак, але метану в древньому осадковому глиноземі не був знайдений, а аміак розпадався під дією ультафіолету, так само мілер не включив кисень, бо він би розрушив результат, але кисень був завжди Крім того, в ній було великий вміст свобідного кисню, який би вмить розрушив би всі амінокислоти.

Не ті умови

Крім того, він використовував елекричну іскру для зєднання молекул, але іскра як зєднує, так і розєднує молекули, тому міллер навмисне виокремлював утворені амінокислоти (механізм холодного капкану), а в природі вони були б зруйновані тими самими елекричними розрядами.

Не той результат

Основним продуктом був дьоготь, який якраз заважає проходженню хімічних реакцій. Крім того була невелика кількість правозакручених і лівозакручених амінокислот, але тільки лівозакручени утворюють протеїни в живих істотах, а одної правозакрученої достатньо щоб запобігти утворенню протеїнів. Це була ядовита суміш.

Урі сам казав, що життя, настільки комплексне і складне, що воно не могло походити від неживої матерії.

Людський організм складається з 3 трільйонів клітин

Кожна клітина є дуже складна. Складається з тисяч взаємоповязаних і зкоординованих елементів. Клітина має очисні, імунні, рухальні, енеретичні, координаційні механізми. Дуже складні процеси. Вона не може походити з незивої матерії. Крім того, ще складнішими є молекули ДНК (дизоксірибонуклеїнова кислота) які знаходяться в ядрі клітини. В ядрі клітини зашифрована інформація, яку якщо б записати на листках, по вийшла би книжка з 1 мільйоном сторінок в 40 раз більша від енциклопедії британіка. Вважається що ланцюжок ДНК розміров з чайну ложку може вмістити в себе матеріал всі книжок світу надрукованих по сьогоднішній день.