Перейти до вмісту. | Перейти до навіґації

Особистий інструментарій

Навіґація

Ви знаходитеся тут: Головна / Проекти / Спростування Теорії Еволюції / Статті / Малюнки Геккеля

Малюнки Геккеля

створив(ла) Роман Козловський опубліковано Тра 10, 2013 11:26, Востаннє змінено: Тра 10, 2013 11:26
Малюнки Геккеля

Стверджувалось, що ембріон кожної істоти проходить в процесі свого розвитку (ентогенез) всі етапи своєї еволюції (філогенез). Так ембріон людини подібний спочатку ембріону риби, потім плазуна, потім вже стає людиною.

Однак Майкл Річардсон (Sciense 05/09/1997) „Фальсіфікація знову всплила” спростував це припущення і заявив, що Геккелю добавляв вигадані органи ембріонам на своїх малюнках, але і маніпулював розмірами ембріонів.

16.10.99 Science – Ніколи в людини не було жабр, і не проходили через етапи розвитку мавп. Там не було хвоста, а просто хребет формується раніше ніг.

Геккель – „После признания содеянной лжи, мне следовало бы чувствовать себя осужденнным и виновным,. Однако, я утешаю себя тем, что сегодня рядом со мной сотни моих соратников, надежных наблюдателей и известных, в чьих признаннях книгах статьях и журналах можна столкнутся с фальсификациями, аналогичными моим, с некоректними даннями, с болем или менее искаженными в угоду их інтересам, схематизированными и пересмотренными иллюстрациями, сделанными на основе моих.”